Znak przyjścia Syna Bożego ?

„I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego” Mateusza 24:30

W 2040 roku dojdzie niezmiernie rzadkiego ułożenia obiektów na niebie, wszystkie 7 znajdą się w gwiazdozbiorze Panny, która symbolizuje Lud Boży, z którego narodził się Chrystus.

Pomiędzy Słońcem i Księżycem  znajdzie się 5 planet ułożonych w znak krzyża. (Pan Jezus miał 5 ran)

w systemie dwójkowym (Słońce + Księżyc) to 101 czyli liczba ta oznaczająca bramę, bo u wejścia do świątyni stały dwa filary.

Jedna kolumna symbolizuje Boga, a druga Jego Lud, tym który jest pomiędzy nimi czyli wejście  jest Syn Boży – Jezus Chrystus – Arcykapłan na wieki, który swoją ziemską misją odnowił przyjaźń pomiędzy Bogiem i człowiekiem.

Chrystus jest tą symboliczną drogą, bramą i pośrednikiem światłości, mądrości Bożej  dla swojego ludu.

” Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie.” Jana 10:9 

Układ 5 obiektów na niebie będzie nawiązywał do krzyża, który znajdzie się pomiędzy Słońcem i Księżycem jako symbol pomostu między Bogiem, a Jego Ludem, który pozwoli uniknąć zbawionym wiecznej śmierci w Jeziorze Ognia.

Każda z tych 5 planet wskazuje na inny aspekt zbawczej misji Chrystusa:

(Ich nazwy są w języku hebrajskim inne np. Saturn to Shabatai czyli Szabat) 

 • Saturn – Pan Szabatu czyli czasu spotkania z Bogiem
 • Jowisz – Książe Pokoju i Król Duchowego Izraela
 • Mars – Baranek Ofiarny
 • Wenus – Gwiazda Poranna – Poznanie Charakteru Boga„Słowo stało się ciałem”
 • Merkury – Pośrednik między Bogiem i człowiekiem

Wszystkie razem łączą się w jedno wielkie objawienie Boga całemu światu przez Jego Syna Jezusa Chrystusa, którego uwieńczeniem była śmierć na krzyżu czyli symboliczne rozłożenie (rozerwanie zasłony ) Złotego Sześcianu Miejsca Najświętszego – Domu Bożego i odbudowanie go po 3 dniach jako wzór nowych ciał (Świątyń Boga) dla całej ludzkości. 

 

„Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota.” Jana 8:12

Wrzesień to początek jesieni czyli czas święta Sukkot czyli wyprowadzania Ludu Bożego z Egiptu który jest symbolem ucisku i opresji dla Ludu Bożego.

„I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.” Mateusza 24:30

Jesień to też czas kiedy kula ziemska oświetlona jest prawie równomiernie co jest kolejnym symbolem bramy.

Można snuć przypuszczenie ze wraz z tym znakiem pojawi się też inny wyraźny znak tak jak było podczas narodzin Chrystusa. Możliwe, że będzie to wybuch supernowej w Orionie, który jest zapowiadany przez naukowców już od dawna i wydarzy się w  najbliższym czasie. Nowe bardzo jasne światło oznajmi wszystkim jawnie i otwarcie przejęcie władzy nad Wszechświatem przez Chrystusa oraz Jego rychły powrót w Chwale i Sąd nad światem.

 

„I mówili głosem donośnym: Godzien jest ten Baranek zabity wziąć moc i bogactwo, i mądrość, i siłę, i cześć, i chwałę, i błogosławieństwo.” Objawienia 5:12

2000 lat temu znakiem, który zapowiadał narodziny i misję Chrystusa jako Mesjasza była planeta Saturn, która spoczęła na ramieniu Oriona w momencie narodzin 1 września 1 roku p.n.e oraz 30 lat później w chwili chrztu i rozpoczęcia nauczania przez Jezusa. (zob. Ewangelia głoszona na niebie)

„Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju.” Izajasza 9:5

Czy królowie ziemi i możnowładcy wiedzą o zbliżającym się końcu panowania człowieka na ziemi, czy może jednak w swojej pysze tak jak król Nabuchodonozor liczą zwycięsko wyjść ze starcia ze Stwórcą ? Apokalipsa wieszczy Armagedon czyli DUCHOWE starcie o umysły ludzi w ostanich latach istnienia spowitej grzechem i śmiercia ziemi.

I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich, i mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,  i przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać? ” Apokalipsa 6:15-16

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Znak przyjścia Syna Bożego ?

 1. Ewelina pisze:

  Nie znamy dnia ani godziny i nie bedziemy znac, ale w przyblizeniu powinnismy rozpoznawac, sam Pan Jezus o tym wspomina.
  Cos w tym jest, ale jeszcze 20 lat ??? tak dlugo 😉

  Polubione przez 1 osoba

  • Kosik pisze:

   Nie znamy dnia ani godziny, ale na pewno przyjdzie i będziemy szczęśliwi mogąc być z Nim 🙂
   Dzięki Cupak 🙂 fajnie że napisałeś o tych planetach, w jaki sposób wskazują na Chrystusa. W ogóle cały wpis jest niosący nadzieję 🙂

   Polubione przez 2 ludzi

   • Cupak pisze:

    Hejka Kosik 🙂

    Jest na pewno szykowanie gruntu pod ostateczne zwiedzenie.
    Ten znak na niebie z 2040 miał swoje odbicie zrobione ludzka ręką na ziemi w 2001 roku (ta sama data, ten sam układ obiektów ).

    Królowie i możnowładcy działają jak babiloński Nabuchodonozor, w swojej pysze odrzucają kamień węgielny Chrystusa i budują swoją świątynie (obraz Bestii) dla swojego boga. Lecz nic nie dzieje się bez woli Bożej, który na to im pozwoli, tak jak pozwolił Nabuchodonozorwi zbudować złoty posąg Bestii i zmuszać ludzi do oddawania mu boskiej czczci, aby później objawiła się chwała Boża.

    „I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości”

    Polubienie

 2. Andrzej pisze:

  Pozdrawiam serdecznie
  Wszystko jest fajnie ale jedno ale , te opisy dotyczą poszczególnego istnienia nie globalnego rozliczenia , to domena religii od kilku tysięcy lat . Zapis jaki pozostał ( bo skrybowie wiele wymazali lub przepisali bardzo błędnie jest ok 80 000 błędnych tłumaczeń osiemdziesiątysięcy i ok 1000 wersji tak zwanej bilbli słownie ok tysiąca )Domeną człowieka jest uogólnianie typu cały naród , cały świat patrzy na Polskę itd. natomiast zapis który czytamy po pierwsze jest dokładną instrukcją (patrz kazanie na górze i przypowieści tak zwanego jezusa -który fizycznie nigdy nie istniał to jest wykreowana postać dla celów wzmacniania wiary i słowa jemy dodane to starożytne teksty znane bardzo dawno- )co każdy sam musi dokonać zrobić aby się „wyzwolić” a czym ono to wyzwolenie jest tak samo jest wszystko opisane .Nikt i nigdzie za CIEBIE człowieku niczego nie zrobi . Po drugiej stronie nie ma cudownego złotego prysznica który sprawi że się zmienisz i zrobi z Ciebie „anioła „, Jak odszedłeś z tego padołu jako krętacz kłamca , zazdrośnik , itd taka masz świadomość i tak pozostaniesz po drugiej stronie , nie pomoże różaniec gregorianki itd. Wrota tylko zostaną otwarte dla istot czystego serca ( duszy ) i właśnie po to tutaj jesteś . Jeśli twoja cała uwaga skupiona jest na zwiedzeniu –
  jest tylko jedno życie
  powstałeś z prochu tej ziemi (ja nie jestem z prochu tej ziemi ja nie jestem tym ciałem jestem w nim i jestem częścią stwórcy)
  korzystaj z życia , co będę sobie żałował
  traktujesz spowiedź jako spłuczkę -nie ma tak dobrze
  żyjesz dla kariery , pieniędzy , itd
  to jesteś tak jak w przypowieści o talentach dostałeś jeden i z jednym wróciłeś iiiii został nawet on zabrany , smutek ale cóż .
  ps. To nie znaczy że masz z niego nie korzystać tylko to nie może być celem samym w sobie bo nie po to tu jesteś !!!
  Na koniec dwa słowa armagedon i apokalipsa no cóż jak wiele tak i to nabrało brzmienia strachu!!!pan tego świata na tą energie strachu tylko liczy bo się na karmi (patrz historia ludzkości) a czym są te dwa wyrazy ??? ( kiedyś napiszemy coś miłego na temat .
  MIŁEGO DNIA ISTNIENIA

  Polubienie

  • Cupak pisze:

   Bóg najpierw daje mały obraz jako zapowiedź, a potem ten sam obraz zostaje przeniesiony na całą ludzkość. Ten fakt odpowiada w matematyce liczbie Eulera jako ana-logos – czyli podobieństwo.
   Np. Potop (reset ludzkości) to zapowiedź końca świata i odnowienia go przez Boga z powodu buntującej się ludzkości, która sama chce być bogami ponad Stwórcą. Izrael to Lud Boga, którego obywatelstwo otrzymuje się przez Dzieło Chrystusa.

   Jezus Chrystus to ucieleśnienie całego widzialnego stworzenia (LOGOSU – SŁOWA – MĄDROŚCI BOŻEJ) w człowieku – Logos stał się ciałem.

   Świat to interfejs przez który Bóg porozumiewa się z człowiekiem i jasnym jest że najlepszą drogą poznania człowiekowi Stwórcy będzie przyjście Boga jako człowieka, w którym połączy się niewidzialny Bóg w ciele (ciało to Dom Ducha Bożego). Analogiczne jak światłość Słońca może zamieszkać (zostać odbita) na materialnym Księżycu, który połączy w sobie cechy obu, tak Chrystus odbija Mądrość Bożą symbolizowaną przez światłość stając się widzialnym pośrednikiem.

   Aramgedon (Har-Meggido) to walka między fałszem, a prawdą, między Bogiem Biblii a fałszywym bogiem Wielkiej Nierządnicy, która chce uchodzić z Oblubienice Chrystusa.

   Zbadaj historie Eliasza, który na górze Karmel obok miasta Meggido dał świadectwo że Bóg Biblii jest prawdziwym Bogiem Stwórcą świata, to samo będzie się dziać w czasach Armagedonu, kiedy prawda będzie niszczona i zakrywana co dzieje się cały czas, ale przybiera na sile.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.