Znaki na niebie

W lipcu na niebie w gwiazdozbiorze Koziorożca pojawiło się bardzo rzadkie zjawisko, zaćmienie Księżyca i wielka opozycja Marsa i to podczas koniunkcji (zbliżenia w najkrótszej linii) obu obiektów ! Połączenie to może zapowiadać początek biblijnych czasów końca, ale tu należy być bardzo ostrożnym, aby nie ulec zwiedzeniu serwowanym przez świat fałszywą interpretacją znaków i proroctw dyktowanych grzeszną ludzką naturą.  Tak właśnie zrobił babiloński król Nabuchodonozor protoplasta światowych elit, a którego wyczyn (oddawanie czci obrazowi / posągowi Bestii) wedle Apokalipsy ma zostać powtórzony w czasach końca na całej ziemi.

Planeta Mars to 5 obiekt starożytnego nieba ze względu na szybkość z jaką porusza się po nieboskłonie  (okres orbitalny to 686,9 dni czyli 1,88 roku ziemskiego)

Mniej więcej co ok 2 lata zbliża się do Ziemi, natomiast co 15 lub 17 lat dochodzi do wielkiej opozycji tak jak miało miejsce to obecnie. Mars wtedy jest ok 7 razy bliżej nas niż w największym oddaleniu.

Przez co zwiększa swoją średnice kątową również 7 razy.

Przyszła Wielka Opozycja:

 • +17 lat = 2035

Ostanie Wielkie Opozycje:

 • 15 lat = 2003
 • 15 lat = 1988
 • 17 lat = 1971
 • 15 lat = 1956
 • 17 lat = 1939

Cykl 1517 nie jest regularny jak widać, gdyż mogą nastąpić po sobie dwa 15-letnie cykle.

Cofając się daleko do tyłu w czasie dostrzeżemy, że taka wielka opozycja miała również miejsce za życia Chrystusa w 30 r. n.e, czyli zaraz po chrzcie Pana Jezusa w wieku ok 30 lat,  był to też moment rozpoczęcia nauczania, które zakończyło się 3 lata później ukrzyżowaniem pomiędzy dwoma łotrami, być może dlatego Mars posiada dwa bardzo małe 20-kilometrowe księżyce Deimos i Fobos, które w porównaniu do Marsa są  jak okruszki.

Pan Jezus miał też 5 ran, jak wiemy Mars jest piątą planetą nieba pod względem szybkości.

Dziś wiemy też, że oś obrotu czerwonej planety wskazuje na Gwiazdozbiór Łabędzia, który ma kształt ukrzyżowanej postaci znajdującej się w centrum łuku zbudowanego z gwiazd jaki tworzy nasza galaktyka.

Gwiazdozbiór łabędzia więc jest pomostem między gwiazdozbiorem Oriona (postaci trzymającej – światłość w jednej ręce i  zwój Pisma Świętego w drugiej) a Centrum Drogi Mlecznej czyli prawdopodobnie miejscu gdzie łączy się nasz wymiar czasowy z innym wymiarem.

„Żeby przez niego wszystko, co jest na ziemi i na niebie, pojednało się z nim dzięki przywróceniu pokoju przez krew krzyża jego.” Kolosan 1:20

„On zniósł zakon przykazań i przepisów, aby czyniąc pokój, stworzyć w sobie samym z dwóch jednego nowego człowieka i pojednać obydwóch z Bogiem w jednym ciele przez krzyż, zniweczywszy na nim nieprzyjaźń” Efezjan 2:15-16

Albowiem mowa o krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną, natomiast dla nas, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą.  Napisano bowiem: Wniwecz obrócę mądrość mądrych, a roztropność roztropnych odrzucę.  Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości. 1 Koryntian 1:18-21

Cykl planetarny Marsa to 79 lat, to znaczy że 79 lat temu był prawie w identycznym miejscu na niebie i również w wielkiej opozycji.

79 to 22 liczba pierwsza, a jak wiemy 22 litera greckiego alfabetu to X

Czyli kolejna wskazówka, że Mars jest bardzo znaczący dla całego świat gdyż symbolizuje ofiarę Chrystusa, która odnowiła przyjaźń człowieka z Bogiem.

Co więcej powierzchnia Marsa jest prawie równa powierzchni lądów na Ziemi, które osuszyły się po Potopie.

ZIEMIA = 149 mln km²  ≈ 150 mln km²

MARS = 145 mln km²  ≈ 150 mln km²

Ląd (gleba) w Biblii jest pozytywnym symbolem życia w przeciwieństwie do oceanów z których wychodzą Bestie, ale jak wiemy jedna i ostateczna Bestia wyszła z ziemi i była podobna do systemu Bożego (rogi baranie), lecz zaczęła z czasem mówić jak Smok. Można ją łatwo zidentyfikować jako USA, które na początku istnienia opierały się na czysto chrześcijańsko-biblijnych podstawach by ostatecznie jednak służyć pierwszej Bestii z Morza.

„A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.” Apokalipsa 13:12

Niektórzy badacze sądzą nawet, że to Mars mógł być przyczyną potopu, gdyż miał wtedy inną orbitę niż obecnie. Po Potopie do życia wrócili (symbolicznie zmartwychwstali) tylko Ci, którzy zaufali Bogu wchodząc do Jego Arki czyli symbolu Jezusa Chrystusa.

Wracając do ostatniego zaćmienia być może czerwień Marsa odbita i powiększona na Księżycu jest zapowiedzią burzliwych czasów końca i trudnego okresu dla resztki Bożej (dzisiejszego Eliasza) na ziemi co zapowiada Apokalipsa.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Znaki na niebie

 1. Michał Tułacz pisze:

  Co ciekawe, na marsie panuje taraz burza piaskowa, przez co nie można obserwować żadnych szczegółow tarczy. Takie burze na całej planecie też nie zdarzają się często

  Polubione przez 1 osoba

  • Cupak pisze:

   Sam byłem tego świadkiem nic nie mogłem dostrzec przez swój teleskop oprócz pomarańczowo-czerwonego światła, podobno to zwiększyło albedo Marsa i wyglądał dużo jaśniej niż zwykle. Burze powstają kiedy jest blisko Słońca a które steruje cyrkulacją wiatrów, które podrywają do góry kurz.

   Po za tym ostatni taki układ krwawy Księżyc i wielka opozycja Marsa miał miejsce w 11 sierpnia 1356, kiedy to Wielka Nierządnica dążyła do absolutnej dominacji nad światem używając potęgi Bestii.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Znaki na niebie – 2020 | SLOWO-373-LOGOS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.