Znak przyjścia Syna Bożego

„I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego” Mateusza 24:30

W 2040 roku dojdzie niezmiernie rzadkiego ułożenia obiektów na niebie, wszystkie 7 znajdą się w gwiazdozbiorze Panny, która symbolizuje Lud Boży, z którego narodził się Chrystus.

Bo jak czytamy w Apokalipsie podobny znak pojawił się przed narodzinami Chrystusa dokładnie 1 września 1 roku p.n.e.

I ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta odziana w słońce i księżyc pod stopami jej, a na głowie jej korona z dwunastu gwiazd; a była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała. (…) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu. ”  Apokalipsa 12:1-5

Znak z 11 września 2040 jest jednak inny, gdyż pomiędzy Słońcem, Księżycem znajduje się 5 planet ułożonych w znak krzyża. (Pan Jezus miał 5 ran)

Liczba w systemie dwójkowym (Słońce + Księżyc) to 101 , gdyż Chrystus jest drogą, bramą i pośrednikiem światłości, mądrości Bożej  dla swojego ludu.

Można snuć przypuszczenie ze wraz z tym znakiem pojawi się też inny wyraźny znak tak jak było podczas narodzin Chrystusa. Według mnie będzie to wybuch supernowej w Orionie, który jest zapowiadany przez naukowców już od dawna i wydarzy się prawdopodobnie w  najbliższym czasie. Nowe bardzo jasne światło oznajmi wszystkim jawnie i otwarcie przejęcie władzy nad Wszechświatem przez Chrystusa z woli Ojca oraz Jego rychły powrót w Chwale i Sąd nad światem.

 

„I mówili głosem donośnym: Godzien jest ten Baranek zabity wziąć moc i bogactwo, i mądrość, i siłę, i cześć, i chwałę, i błogosławieństwo.” Objawienia 5:12

2000 lat temu znakiem, który zapowiadał narodziny i misję Chrystusa jako Mesjasza była planeta Saturn, która spoczęła na ramieniu Oriona w momencie narodzin 1 września 1 roku p.n.e oraz 30 lat później w chwili chrztu i rozpoczęcia nauczania przez Jezusa. (zob. Ewangelia głoszona na niebie)

„Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju.” Izajasza 9:5

Oczywiście należy mieć na uwadze, że to tylko luźne przypuszczenia, a dokładne data przyjścia Chrystusa jest znana tylko Bogu.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Znak przyjścia Syna Bożego

  1. Ewelina pisze:

    Nie znamy dnia ani godziny i nie bedziemy znac, ale w przyblizeniu powinnismy rozpoznawac, sam Pan Jezus o tym wspomina.
    Cos w tym jest, ale jeszcze 20 lat ??? tak dlugo 😉

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.