Znak przyjścia Syna Bożego

„I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego” Mateusza 24:30

W 2040 roku dojdzie niezmiernie rzadkiego ułożenia obiektów na niebie, wszystkie 7 znajdą się w gwiazdozbiorze Panny, która symbolizuje Lud Boży, z którego narodził się Chrystus.

Bo jak czytamy w Apokalipsie podobny znak pojawił się przed narodzinami Chrystusa dokładnie 1 września 1 roku p.n.e.

I ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta odziana w słońce i księżyc pod stopami jej, a na głowie jej korona z dwunastu gwiazd; a była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała. (…) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu. ”  Apokalipsa 12:1-5

Znak z 11 września 2040 jest jednak inny, gdyż pomiędzy Słońcem, Księżycem znajduje się 5 planet ułożonych w znak krzyża. (Pan Jezus miał 5 ran)

Liczba w systemie dwójkowym (Słońce + Księżyc) to 101 , gdyż Chrystus jest drogą, bramą i pośrednikiem światłości, mądrości Bożej  dla swojego ludu.

Ich układ będzie nawiązywał do krzyża, który znajdzie się pomiędzy Słońcem i Księżycem jako symbol Bramy-Pośrednika między Bogiem, a Jego Ludem, który pozwolił uniknąć ludzkości wiecznej śmierci.

Potwierdzeniem na to również może być pora roku, bo początek jesieni to czas święta Sukkot czyli wyprowadzania Ludu Bożego z Egiptu czyli symbolu opresji ludzi i całych narodów przeciwnych Bogu.

„I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.” Mateusza 24:30

Jesień to czas kiedy kula ziemska oświetlona jest prawie równomiernie co jest kolejnym symbolem bramy.

Można snuć przypuszczenie ze wraz z tym znakiem pojawi się też inny wyraźny znak tak jak było podczas narodzin Chrystusa. Według mnie będzie to wybuch supernowej w Orionie, który jest zapowiadany przez naukowców już od dawna i wydarzy się prawdopodobnie w  najbliższym czasie. Nowe bardzo jasne światło oznajmi wszystkim jawnie i otwarcie przejęcie władzy nad Wszechświatem przez Chrystusa z woli Ojca oraz Jego rychły powrót w Chwale i Sąd nad światem.

 

„I mówili głosem donośnym: Godzien jest ten Baranek zabity wziąć moc i bogactwo, i mądrość, i siłę, i cześć, i chwałę, i błogosławieństwo.” Objawienia 5:12

2000 lat temu znakiem, który zapowiadał narodziny i misję Chrystusa jako Mesjasza była planeta Saturn, która spoczęła na ramieniu Oriona w momencie narodzin 1 września 1 roku p.n.e oraz 30 lat później w chwili chrztu i rozpoczęcia nauczania przez Jezusa. (zob. Ewangelia głoszona na niebie)

„Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju.” Izajasza 9:5

Czy królowie ziemi i możnowładcy wiedzą o zbliżającym się końcu panowania człowieka na ziemi, czy może jednak w swojej pysze tak jak król Nabuchodonozor liczą zwycięsko wyjść ze starcia ze Stwórcą ?

I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich, i mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,  i przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać? ” Apokalipsa 6:15-16

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Znak przyjścia Syna Bożego

 1. Ewelina pisze:

  Nie znamy dnia ani godziny i nie bedziemy znac, ale w przyblizeniu powinnismy rozpoznawac, sam Pan Jezus o tym wspomina.
  Cos w tym jest, ale jeszcze 20 lat ??? tak dlugo 😉

  Polubione przez 1 osoba

 2. Andrzej pisze:

  Pozdrawiam serdecznie
  Wszystko jest fajnie ale jedno ale , te opisy dotyczą poszczególnego istnienia nie globalnego rozliczenia , to domena religii od kilku tysięcy lat . Zapis jaki pozostał ( bo skrybowie wiele wymazali lub przepisali bardzo błędnie jest ok 80 000 błędnych tłumaczeń osiemdziesiątysięcy i ok 1000 wersji tak zwanej bilbli słownie ok tysiąca )Domeną człowieka jest uogólnianie typu cały naród , cały świat patrzy na Polskę itd. natomiast zapis który czytamy po pierwsze jest dokładną instrukcją (patrz kazanie na górze i przypowieści tak zwanego jezusa -który fizycznie nigdy nie istniał to jest wykreowana postać dla celów wzmacniania wiary i słowa jemy dodane to starożytne teksty znane bardzo dawno- )co każdy sam musi dokonać zrobić aby się „wyzwolić” a czym ono to wyzwolenie jest tak samo jest wszystko opisane .Nikt i nigdzie za CIEBIE człowieku niczego nie zrobi . Po drugiej stronie nie ma cudownego złotego prysznica który sprawi że się zmienisz i zrobi z Ciebie „anioła „, Jak odszedłeś z tego padołu jako krętacz kłamca , zazdrośnik , itd taka masz świadomość i tak pozostaniesz po drugiej stronie , nie pomoże różaniec gregorianki itd. Wrota tylko zostaną otwarte dla istot czystego serca ( duszy ) i właśnie po to tutaj jesteś . Jeśli twoja cała uwaga skupiona jest na zwiedzeniu –
  jest tylko jedno życie
  powstałeś z prochu tej ziemi (ja nie jestem z prochu tej ziemi ja nie jestem tym ciałem jestem w nim i jestem częścią stwórcy)
  korzystaj z życia , co będę sobie żałował
  traktujesz spowiedź jako spłuczkę -nie ma tak dobrze
  żyjesz dla kariery , pieniędzy , itd
  to jesteś tak jak w przypowieści o talentach dostałeś jeden i z jednym wróciłeś iiiii został nawet on zabrany , smutek ale cóż .
  ps. To nie znaczy że masz z niego nie korzystać tylko to nie może być celem samym w sobie bo nie po to tu jesteś !!!
  Na koniec dwa słowa armagedon i apokalipsa no cóż jak wiele tak i to nabrało brzmienia strachu!!!pan tego świata na tą energie strachu tylko liczy bo się na karmi (patrz historia ludzkości) a czym są te dwa wyrazy ??? ( kiedyś napiszemy coś miłego na temat .
  MIŁEGO DNIA ISTNIENIA

  Polubienie

  • Cupak pisze:

   Bóg najpierw daje mały obraz jako zapowiedź, a potem ten sam obraz zostaje przeniesiony na całą ludzkość. Ten fakt odpowiada w matematyce liczbie Eulera jako ana-logos – czyli podobieństwo.
   Np. Potop (reset ludzkości) to zapowiedź końca świata i odnowienia go przez Boga z powodu buntującej się ludzkości, która sama chce być bogami ponad Stwórcą. Izrael to Lud Boga, którego obywatelstwo otrzymuje się przez Dzieło Chrystusa.

   Jezus Chrystus to ucieleśnienie całego widzialnego stworzenia (LOGOSU – SŁOWA – MĄDROŚCI BOŻEJ) w człowieku – Logos stał się ciałem.

   Świat to interfejs przez który Bóg porozumiewa się z człowiekiem i jasnym jest że najlepszą drogą poznania człowiekowi Stwórcy będzie przyjście Boga jako człowieka, w którym połączy się niewidzialny Bóg w ciele (ciało to Dom Ducha Bożego). Analogiczne jak światłość Słońca może zamieszkać (zostać odbita) na materialnym Księżycu, który połączy w sobie cechy obu, tak Chrystus odbija Mądrość Bożą symbolizowaną przez światłość stając się widzialnym pośrednikiem.

   Aramgedon (Har-Meggido) to walka między fałszem, a prawdą, między Bogiem Biblii a fałszywym bogiem Wielkiej Nierządnicy, która chce uchodzić z Oblubienice Chrystusa.

   Zbadaj historie Eliasza, który na górze Karmel obok miasta Meggido dał świadectwo że Bóg Biblii jest prawdziwym Bogiem Stwórcą świata, to samo będzie się dziać w czasach Armagedonu, kiedy prawda będzie niszczona i zakrywana co dzieje się cały czas, ale przybiera na sile.

   Polubienie

 3. Pingback: „Przypadkowa” zbieżność dat | SLOWO-373-LOGOS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.