Bestia z Ziemi

Apokaliptyczna Bestia z Ziemi o dwóch rogach baranich mówiąca jak smok to światowe imperium, które swoją mocą sprawi, że władza nad całym światem i religijna cześć wróci z powrotem do Bestii z Morza, która ma swój początek w starożytnym Babilonie czyli krainie gdzie po potopie  zbudowano wieże Babel co jest symbolem otwartego buntu zjednoczonej ludzkości przeciw Bogu Biblii czyli „Armagedonem”.

Bestia z Ziemi narodziła się ze spadku kulturowego zachodniej Europy. Jednak największa rolę w jej powstaniu odegrało Imperium Brytyjskie przyjmujące od czasu Reformacji coraz bardziej protestanckie oblicze. Warto też zaznaczyć ze było największym pod względem powierzchni cesarstwem jakie kiedykolwiek istniało, a zawdzięczało to swoim koloniom, w tym 13 amerykańskim, z których powstały właśnie Stany Zjednoczone Ameryki.

USA jako światowy gigant pod względem gospodarczym, militarnym i technologicznym prowadzi i narzuca światu swoją kulturę i styl życia.

Robi to dokładnie tak jak w przeszłości czyniły dawne głowy Bestii z Morza zobrazowane w posągu, który śnił się Danielowi czyli:

  • Babilon
  • Medo-Persja
  • Grecja
  • Rzym
  • Narodowa Europa (w przypadku Europy mamy ruchomą większą lub mniejszą dominacje poszczególnych krajów, jednak wszystkie są spadkiem po Imperium Rzymskim)

Apokalipsa celowo oddziela Bestię z Ziemi od poprzednich zobrazowanych w posągu Daniela, gdyż USA jako jedyne powstało na czysto chrześcijańskim fundamencie jakim był ówczesny protestantyzm stąd też jego nazwa wskazuje na zrodzenie z ziemi.

„I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.” Apokalipsa 13:11 

To właśnie dzięki umiejscowieniu Biblii i jej nauk w centrum społeczeństwa amerykańskiego pozwoliło  stać się im najbardziej podobnymi do Królestwa Bożego. Ziemia symbolizuje wydawanie życia, rozwój oraz stabilność duchową opartą na czysto Biblijnym fundamencie czyli pozytywny aspekt w przeciwieństwie do bezładnego i niestabilnego morza z którego wychodzi pierwsza Bestia mająca swój początek w tajemnych i pogańskich religiach antycznego Babilonu prowadzących do nieprzyjaźni z Bogiem.

Jednak mimo dobrych korzeni opartych na Piśmie Świętym Bestia z Ziemi zaczyna służyć najpierw w ukryciu  poprzez masonerię i inne tajne stowarzyszenia, a obecnie już jawnie Bestii z Morza (Pierwszej Bestii), której śmiertelna rana zostanie wygojona w momencie kiedy dojdzie do ustanowienia twz. Obrazu Bestii.

Obraz / Posąg Bestii to nawiązanie do złotego posągu Nabuchodonozora, który przedstawia moment połączenia się świeckiej potęgi państwowej ze systemem religijnym, czyli jest anulowaniem świętej zasady rozdziału religii od państwa(Bestii), która daje ludziom wolność sumienia i chroni przed prześladowaniami ze względu na wiarę.

To właśnie w USA jako obecnym sercu świata rozpoczęły się symbolicznie wydarzenia czasów końca, które symbolicznie oznaczają przyszłe połączenie się dwóch kolumn w jedną czyli unifikacje władzy Państwowej i Religinej które będzie imitacją nadejścia Królestwa Bożego i największym zwiedzeniem w historii.

 

W tym celu tajne stowarzyszenia stworzyły przyjaźń między pierwszą Bestią a drugą, która doprowadzi do wypełnienia się proroctwa Apokalipsy o przywróceniu do pełni władzy państwowo-religijnej Bestii z Morza militarno-technologiczną potęgą Bestii z Ziemi.

„I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.  A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.”

W XX wieku rozpoczął się proces przywracania do potęgi Bestii z Morza poprzez utworzenie UE.

Odrodzenie Imperium Rzymskiego w ramach UE ( Traktaty Rzymskie podpisywane pod posągiem papieża w Tiarze symbolu władzy nad królami ziemi i światem zob. koronacja papieska )

W wyniku czego cały świat poprzez zwiedzenie ogarnie ponownie rebelia przeciwko Bogu, która będzie mieć swoją kulminacje w odrzuceniu biblijnego obrazu Chrystusa, a przyjęciu nowego obrazu boga za sprawą duchowego autorytetu Bestii, której świat odda pokłon.

„I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.” 

Apokalipsa zapowiada, że Bestia będzie wymuszać sobie pokłon całej ludzkości nawet poprzez groźbę kary śmierci.

„I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.”

W większości jednak ludzkość zostanie podporządkowana duchowej władzy Bestii poprzez ucisk ekonomiczny.

„On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,  i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.”

Bóg ostrzega, że celowo dopuści taką sytuację i to zwiedzenie, gdyż ludzie lubują się bardziej w fałszu niż prawdzie i miłości do Boga.

„A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,  i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,  aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. 2 Tesaloniczan 9-12

Ludzkość głównie z powodu swojej grzesznej cielesnej natury na wzór praojca Adama odrzuca biblijny charakter i wizerunek wcielonego Boga jakim jest Chrystus przedstawiony w Piśmie Świętym i tworzy sobie własnego nowego boga dokładnie tak samo jak zrobili to Izraelici pod górą Horeb.

Liczbą fałszywego obrazu Boga jest 666, jako symbol grzesznego ludzkiego umysłu czyli pustego sześcianu (Miejsca Najświętszego)  bez obecności Bożego Ducha i Jego przewodnictwa.

Człowiek, w którym nie zamieszka Bóg, jest zdany jedynie na swój własny grzeszny umysł, który prowadzi go do zwiedzenia.

„Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego.” Rzymian 8:9

MIEJSCE NAJŚWIĘTSZE JAKO ZŁOTY SZEŚCIAN SYMBOLIZUJE POŁĄCZENIE SIĘ CZŁOWIEKA I DUCHA BOŻEGO W JEDNO. 

 

W Starym Testamencie mamy dwa materialne symbole, które stoją do siebie w opozycji. Pierwszy  został zmaterializowany jako posąg babilońskiego króla Nabuchodonozora, który wskazuje na człowieka wywyższonego ponad Boga, któremu oddaje pokłon zwiedziona ludzkość.

Drugi to Świątynia Boża zbudowana przez izraelskiego króla Salomona która jest napełniona Bożym Duchem i objawia prawdę o Jedynym Bogu.

Większość ludzi nie jest świadoma, że czczą fałszywy obraz Boga stwarzany od czasu Edenu poprzez grzeszną ludzką naturę w różnych pogańskich religiach ale i co ważne nawet tych opartych na Piśmie Świętym, które służy wilkom w owczych skórach jako zewnętrzna zasłona do przemycania w ukryciu swoich fałszywych doktryn i ludzkich tradycji w chrześcijańskiej wierzchniej otoczce. W czasach końca ma nastąpić kulminacja takiego zwiedzenia, która może wykonać się w osobie fałszywego mesjasza ludzkości.  

Więcej na temat Bestii z Ziemi:

Lub w artykule: http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/bestiaz.htm

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.