Bestia z Ziemi

Apokaliptyczna Bestia z Ziemi o dwóch rogach baranich mówiąca jak smok to ostatnie światowe imperium, które sprawi, że władza i cześć wróci z powrotem do Bestii z Morza, która jak wiemy ma swój początek w starożytnym Babilonie i czasach budowania wieży Babel.

Imperium Brytyjskie było największym imperium świata to właśnie z jego dawnych kolonii powstały Stany Zjednoczone czyli obecne największe w historii świata supermocarstwo pod względem gospodarczym, militarnym i technologicznym, które narzuca światu swoją kulturę i styl życia, tak jak robiły to poprzednie imperia.

Apokalipsa celowo oddziela to imperium od poprzednich, gdyż jako jedyne powstało ono na czysto chrześcijańskim fundamencie jakim był ówczesny protestantyzm stąd jego nazwa to Bestia z Ziemi.

„I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.” Apokalipsa 13:11 

 

Ziemia symbolizuje pozytywny aspekt w Biblii w przeciwieństwie do morza z którego wychodzi Bestia mająca swój początek w tajemnych i pogańskich religiach Babilonu, kiedy to budowano wieże Babel czyli inną niż Chrystus bramę do boga, bo słowo Babel – Babilon z języka akadyjskiego oznacza „Bramę Boga”

To imperium, mimo dobrych korzeni służy Bestii z Morza (Pierwszej Bestii), której śmiertelna rana została wygojona i robi to tak skutecznie, że ponownie cały świat zaczyna ogarniać rebelia przeciwko Bogu i Biblii, która będzie mieć swoją kulminacje w ustanowieniu obrazu Bestii i zmuszeniu świata do odrzucenia biblijnego obrazu Chrystusa, a przyjęciu nowego obrazu boga za sprawą nowego duchowego przewodnika – syna zatracenia.

„I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.  A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.  

I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. 

I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,  i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa 13:11-18

Bóg ostrzega, że celowo dopuści taką sytuację i to zwiedzenie, gdyż ludzie lubują się bardziej w fałszu niż prawdzie i miłości do Boga.

„A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,  i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,  aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. 2 Tesaloniczan 9-12

Świat odrzuca biblijny charakter i wizerunek Boga jakim jest Chrystus przedstawiony w PŚ i tworzy sobie nowego boga dokładnie tak samo jak zrobili to Izraelici pod górą Horeb.

Liczbą fałszywego obrazu Boga jest 666 , jako symbol samego stworzenia czyli pustego sześcianu (Świątyni Boga – Miejsca Najświętszego) bez Bożego Ducha i Jego przewodnictwa.

Większość ludzi nawet nie jest świadoma, że czczą fałszywy obraz Boga czyli pusty sześcian bez Bożej obecności, który został ustanowiony zwodniczo przez ludzkość i ma tylko pozór świętości, a w rzeczywistości jest ohydą spustoszenia.

Jedynym prawdziwym obrazem i odbiciem Stwórcy w człowieku jest Jezus Chrystus, który wkrótce przybędzie po swój Lud, aby go zabrać do domu Ojca na 1000 lat.

 

Więcej na temat Bestii z Ziemi w artykule: http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/bestiaz.htm

I w wykładzie:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Bestia z Ziemi

  1. Pingback: 50 lat od lądowania w Miejscu Najświętszym ? | SLOWO-373-LOGOS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.